Закрити
Конкурс на кращого аборигена Острову знань

Пані та панове! Хлопці та дівчата! Шановні педагоги та вихователі! Матусі, татусі, бабусі, дідусі та ВСІ-ВСІ-ВСІ!

Ми вирішили, що пора нашим аборигенам ставати більш реальними. Прийшов час зробити наш острів більш населеним!

Ми запрошуємо майстрів на всі руки, геніальних художників, поетів-письменників, неперевершених музикантів-танцюристів або зовсім оригінальних і креативних талантів, яким ще не виповнилось 17 років, задіяти власну фантазію на повну і надихнути життя в наших існуючих аборигенів, або вигадати щось своє, що на Вашу думку має право на життя тут, в тому числі флору і фауну.

Проявити свій талант ми запрошуємо як окремих учасників, так і цілі колективи або класи.

У конкурсі може брати участь необмежена кількість робіт від кожного конкурсанта або колективу.

Роботи на конкурс приймаються з 1 квітня 2014 року по 20 вересня 2014 року.

Умови конкурсу

Порядок подачі робіт

 1. Зареєструватися на порталі "Острів знань". ВАЖЛИВО! При реєстрації вказуйте дійсну електронну адресу, інакше Ви не зможете пройти активацію на порталі. 
 2. Створити у будь-якій техніці чи стилі будь-якого аборигена або елемент Острову, існуючого чи навіяного Вашою уявою. Це стосується і юних музикантів, поетів, письменників і талантів оригінального жанру.
 3. Розмістити роботу у власному блозі, вказавши необхідну інформацію про себе та роботу: ПІБ автора, вік, назва роботи, жанр або техніка виконання, ключові слова. Додати зображення роботи, аудіо- або відео-файли. ВАЖЛИВО! В ключових словах обов'язково слід вказати точну назву конкурсу: Конкурс на кращого аборигена. Роботи без зазначення назви конкурсу розглядатися не будуть.
 4. Якщо окремі файли перевищують розмір 10 мегабайт, їх слід розмістити на одному з файлообмінних ресурсів: http://www.youtube.comhttp://www.ex.uahttp://us.uahttp://files.i.uahttp://disk.yandex.ua. В описі роботи слід вказати посилання на завантажені файли. ВАЖЛИВО! Файли з інших файлообмінних ресурсів розглядатися не будуть.
 5. Адміністратори Острову перевіряють і викладають надіслане на сторінці конкурсу (http://shkola.ostriv.in.ua/list/code-2D72E8EC727) .
 6. Голосування за вподобану роботу відбувається натисненням кнопки «Голосувати» (відвідувачі можуть проголосувати 1 раз за роботу кожного конкурсанта) .
 7. Кожен учасник має можливість перевірити кількість переглядів та рейтинг своєї роботи.
 8. Кожен зареєстрований відвідувач має можливість коментувати роботи подані на конкурс.

Порядок визначення переможців

За підсумками голосування будуть відібрані 10 фіналістів, кращі 3 роботи будуть відзначені цінними подарунками від адміністрації порталу «Острів знань».

Нагородження відбудеться одному із заходів Інституту обдарованої дитини на стенді порталу «Острів знань». Інформація про дату і місце проведення нагородження буде викладена на сторінці з умовами конкурсу пізніше .

Перші 3 місця будуть визначені по схемі 50+50, де 50% перемоги - це голоси відвідувачів Острову, а інші 50% старійшини Острову додають від себе на власний розсуд.

Призи

1 МІСЦЕ – Інтернет-планшет.

2 МІСЦЕ – Роликові ковзани з регулюванням розміру

Решта призерів (3 МІСЦЕ) отримають безкоштовні квитки на одне з унікальних історичних дійств у Центру культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь» або дві тисячі квадратних метрів захопливого дозвілля в музеї популярної науки і техніки «Експериментаніум».

Всі фіналісти (незалежно від жанру виконання) запрошуються до участі у щорічній Виставці-фестивалі «Обдаровані діти України» і їх роботи будуть презентовані на стенді порталу «Острів знань».

Важливо!

 1. Беручи участь у Конкурсі, Учасник і його/її законні представники надають Організатору конкурсу (в даному випадку Адміністрації Острову знань) персональні дані, які відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» використовуються Організатором і не можуть бути опублікованими. Про ознайомлення та погодження з умовами збору персональних даних Учасника та його/її законного представника свідчить окремо проставлена ​​відмітка в пункті форми заявки.
 2. Учасники конкурсу дають згоду на використання об’єктів або їх частин, виконаних в будь-якій техніці, в тому числі, в літературних жанрах, для подальшого їх використання Організаторами конкурсу у дизайні порталу «Острів знань», друкування на будь-якій сувенірній або іншій продукції. Про ознайомлення та погодження з умовами цього пункту Учасника та його/її законного представника свідчить окремо проставлена ​​відмітка в пункті форми заявки.
 3. Фіналісти конкурсу зобов'язані для участі у щорічній Виставці-фестивалі «Обдаровані діти України» на стенді порталу «Острів знань» пред'явити оригінал, який залишається у власності Острову для подальшої презентації на стенді Острову, використання Організаторами конкурсу у дизайні порталу «Острів знань», друкування на будь-якій сувенірній або іншій продукції. Про ознайомлення та погодження з умовами цього пункту Учасника та його/її законного представника свідчить окремо проставлена ​​відмітка в пункті форми заявки.

Інформаційні партнери та спонсори конкурсу

Інститут обдарованої дитини НАПН України


 

Якщо виникли питання щодо умов проведення конкурсу, ми будемо раді на них відповісти:

Тел. +38(044)422-55-23 або e-mail: admin@ostriv.in.ua