Активи та дохід ТОВ «Роял Пей Юроп» стягнуто на користь України

Головна сторінка » Активи та дохід ТОВ «Роял Пей Юроп» стягнуто на користь України

Рішенням ВАКС були стягнуті активи компанії «Роял Пей Юроп», розмір яких склав 53 млн грн або 3,5 млн доларів. ТОВ «Sia Royal Pay Europe» пов’язана з 1xbet, тому позов Міністерства юстиції про стягнення доходу було задовільнено Вищим антикорупційним судом. Відомості отримані з держслужби ДБР. 

Рішення було ухвалене відповідно матеріалів ДБР. Розслідування провели працівники Державного бюро розслідувань, СБУ та представники Мінюсту. В результаті був виявлений зв’язок з БК «1xBet», який є російським. В Україні це було представлено, як ТОВ «Твоя Беттінгова Компанія». В результаті розслідування було з’ясовано, що на рахунках українських банків знаходяться кошти «Sia Royal Pay Europe», що пов’язані з російським бізнесом. Загальна сума — понад 1,8 млрд грн. Підтвердження їхнього походження немає. 

Мін’юст повідомив, що апеляційна скарга на рішення прийняте вищим антикорупційним судом може бути подана до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. Термін — 5 днів після оголошення рішення. 

Слід нагадати, що у березні 2023 року президент України В. Зеленський підтвердив рішення Ради нацбезпеки та оброни і запровадив санкції проти 120 фізичних осіб та 287 юридичних. Серед них під санкції РНБО потрапила БК 1xbet, яка має зв’язки з ТОВ “Роял Пей Юроп”. Ця компанія пов’язана з російським бізнесом. Тож рішенням суду активи компанії були стягнуті на користь України і вже перераховані до бюджету. 

Робота з виявлення зав’язків з російським бізнесом ведеться постійно. Дивно, що на третьому році повномасштабного вторгнення такі зв’язки досі мають місце бути. Стягнуті гроші підуть на оборону держави та допомогу військовим.