Берні Косар подав позов до суду на BIGPLAY

Головна сторінка » Берні Косар подав позов до суду на BIGPLAY

Колишній захисник «Клівленд Браунс» Берні Косар подав позов до суду на цифрову медіакомпанію BIGPLAY після того, як його звільнили з посади радіоведучого перед грою через скандал, який пов’язаний із легалізацією азартних ігор в Огайо.

За повідомленням Associated Press, у своєму позові, поданому 4 квітня, Косар стверджує, що BIGPLAY зажадала від нього зробити церемоніальну ставку у розмірі 19 000 доларів на гру “Клівленд Браунс” проти “Піттсбург Стілерс” у рамках своїх контрактних зобов`язань. Незважаючи на запевнення, що містяться в його контракті, що він не нестиме відповідальності за ставку і не матиме права на будь-який виграш, Браунс звільнили Косара, пославшись на політику.

НФЛ суворо забороняє своїм співробітникам брати участь в азартних іграх, що створює конфлікт для Косара, якого BIGPLAY зобов’язала зробити ставку. Позиція ліги щодо азартних ігор зрештою призвела до його звільнення з трансляцій Браунса.

Незважаючи на пункт контракту, який захищав його від фінансової відповідальності та грошових призів, позиція ліги проти азартних ігор зрештою призвела до його звільнення від трансляцій Browns. Справа Косара підкреслює наслідки, які легалізація ставок на спорт матиме на професійний спорт і індивідуальну кар’єру. Це підкреслює необхідність ясності в договірних угодах і усвідомлення потенційних конфліктів між політикою роботодавців у індустрії спортивних азартних ігор.

NBC Sports повідомила, що, поки судовий розгляд триває, справа Косара є важливим прикладом правових та етичних проблем, які виникають на перетині особистої адвокатури, договірних зобов’язань і професійної спортивної політики. Результати можуть вплинути на майбутні переговори щодо контракту та рекомендації роботодавця за подібних сценаріїв.