Санкції проти грального бізнесу: коментар Зеленського щодо схем на десятки мільярдів гривень

Головна сторінка » Санкції проти грального бізнесу: коментар Зеленського щодо схем на десятки мільярдів гривень

Президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність суворих заходів щодо контролю та регулювання грального бізнесу в країні, враховуючи широкомасштабні схеми ухилення від сплати податків, які, за оцінками експертів, завдали значної шкоди економіці країни на десятки мільярдів гривень. Він виступив із рішучим коментарем щодо ситуації з нелегальними схемами у галузі грального бізнесу, які призводять до втрат для державного бюджету на десятки мільярдів гривень.

Президент закликав всіх громадян підтримати ці заходи та активно долучитися до боротьби з корупцією в гральній індустрії. Він наголосив, що тільки разом можна забезпечити чесне та прозоре функціонування грального бізнесу, яке приносить доходи в бюджет країни та забезпечує безпеку для гравців.

За словами глави держави, нелегальні схеми у гральній індустрії стали серйозною загрозою для економічного розвитку країни та її фінансової стабільності. За даними спеціальних служб, діяльність нелегальних гральних закладів призвела до втрат в бюджеті на суму десятків мільярдів гривень за останні роки.

У своєму зверненні до громадськості та ЗМІ, Президент зазначив, що схеми ухилення від сплати податків у гральній індустрії стали серйозною загрозою для фінансової стабільності країни. Він висловив рішучу підтримку заходів щодо вжиття санкцій проти осіб і компаній, які порушують законодавство та зловживають своїм становищем у гральній сфері.

Президент також підкреслив необхідність вдосконалення системи контролю та моніторингу, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому. Він закликав уряд та парламент зосередити свою увагу на розробці та прийнятті ефективних законодавчих ініціатив, спрямованих на запобігання корупції та зловживань у гральній індустрії.

Заява Президента зустріла великий відгук серед громадськості та експертного середовища, які висловили підтримку суворих заходів проти недобросовісних учасників грального ринку та вимогу прийняття реформ, спрямованих на забезпечення чесності, прозорості та відповідальності в цій сфері.

Ця заява Президента свідчить про рішучий курс уряду на боротьбу з корупцією та незаконними практиками у гральному бізнесі та підтверджує його зобов’язання забезпечити економічну стабільність та правову державу в Україні.